Вудочки

Кожен рибалка знає, що для продуктивної риболовлі потрібні високоякісні снасті. Сучасне вудилище це досить складний, але в той же час надійний та зручний інструмент для риболовлі. Однак перед тим, як купити вудку слід уважно вивчити її характеристики для того, щоб товар максимально відповідав усім вимогам. Важливо враховувати такі критерії:

  • тип водойми
  • умови лову (з човна чи з берега)
  • передбачуваний розмір риби

Які бувають різновиди вудилищ?
Оскільки існує безліч різноманітних місць для риболовлі, остільки є і велика кількість видів і типів вудочок. Перерахуємо основні з них:

Спінінги. Вони оснащаються приманкою, що рухається, для лову хижих риб. Стандартна довжина спінінга знаходиться в межах 1.7м-3м. 

Карпове вудилище. Якщо вам необхідно вудочки купити, за допомогою яких можна ловити великих коропів, то відразу зазначимо, що у таких вудилищ ціна вища, ніж у інших моделей. Це пов'язано з підвищеною міцністю коропових вудок, адже і вага трофейних коропів суттєво перевищує вагу багатьох інших риб. Подібні снасті мають рукоять спеціальної форми та кільця збільшеного діаметра.

Фідерні вудилища. Призначені для берегового лову риби. До складу оснащення такого вудлища обов'язково входить годівниця, що дозволяє підгодовувати рибу на дні водойми. Гнучка і тонка вершинка (квівертип) є сигналізатором клювання.

Махові вудилища мають довжину 4-7м, але так як на бланку подібних вудок немає кілець, то і закинути її далеко не вийде. Існують як телескопічні, так і штекерні моделі махових вудилищ, виготовлені з вуглепластику або дешевшого склопластику. Склопластикову модель вудилища можна купити недорого, в той же час така вудка відмінно підійде для простої риболовлі на невеликій річці або каналі.

Матчові вудилища можуть закидати поплавцеве оснащення на більш далекі відстані. Вони, як правило, складаються з 2-3 частин, уздовж яких рівномірно розподілені спеціальні кільця. Дані кільця не дають волосіні примикати до бланку вудки і дозволяють виконувати більш далекі закиди, ніж маховими вудилищами.

Болонські вудилища мають телескопічну конструкцію з довгими колінами та кільцями на них. Крім того, у перших 2-х колін є спеціальні рухомі кільця. Довжина таких вудок знаходиться в діапазоні 4-7м. Якщо перед вами стоїть завдання вудки купити для літньої риболовлі, то болонська вудка прекрасний вибір.

Інтернет-магазин Fishing Trade пропонує широкий асортимент вудилищ, які мають виняткову якість. При цьому є можливість вибрати модель будь-якої цінової категорії та різних виробників. Каталог регулярно оновлюється новими надходженнями, що збільшує шанси купити дійсно слушний варіант.