Пелетс

Я впевнений, що для Вас не є секретом те, що лов при мулистому дні вимагає особливого підходу. Як правило, насадка після занурення в мул через час набуває досить неприємного запаху тину, а також стає не просто не привабливою насадкою, а взагалі навпаки - відлякує.

Пеллетси - це простіше кажучи, гранульовані приманкові комбікорми для різних риб. Цю їжу люблять абсолютно всі нехижі види риб, тому зараз існує величезна різноманітність комбікормів - знежирені, жирні, з мотиля, рибного або креветкового борошна, а ще й на рослинній основі. Незважаючи на свою уловистість, пеллетс - насадка, яка є доступною практично кожному рибалці. На відміну від бойлів, зробити пелетс для підгодовування риби своїми руками вдома не вийде, тому шлях рибалки лежить у магазин. Ціни на пелетс на сьогоднішній день є цілком доступними, що дозволяє застосовувати його не тільки в ролі наживки, але ще й при підгодовуванні. У продажу є прикормковий та насадковий пелетс. В основному, другий більше насичений різними жирами, отже, є більш привабливим для рибок. Розрізняють також пелетси, що тонуть або плавають від різних виробників. Всі їх можна купити найвищої якості в нашому інтернет-магазині з доставкою додому.

Пелетс купити в Україні досить хорошого класу, а також гідної якості Ви можете у рибальському інтернет-магазині Fishing Trade.

Нейтральний пелетс є ще й досить швидкорозчинним. 12мм Нейтральний пелетс розчиняється швидше ніж 8мм пилячий. Ви можете вибрати для використання і 12мм і 8мм, і той і інший, і влітку і взимку буде працювати, але для себе Ви повинні враховувати час його повного розчинення, щоб не залишитися з голим гачком. Ранньою весною можу рекомендувати Вам купити насадочний пелетс і використовувати його як насадку по холодній воді.

Купити пелетс легко та просто у нашому інтернет-магазині. Приємних покупок та вдалої риболовлі!

В категорії немає товарів