Флюорокарбон

Ліска флюорокарбон Monocraft Predator Fluorocarbon 50m
В наявності
Якісний та недорогий флюрокарбон від компанії Bratfishing відмінно себе зарекомендував як надійний, ..
0
140₴

Кожен рибалка знає деякі прийоми або правила для успішного лову риби. Однак для того, щоб упіймати щось варте, необхідно купити флюорокарбон. Саме такий товар допоможе зробити процес лову швидким, якісним та зручним. Щоб вирішити це питання і знайти хороший флюорокарбон недорого, варто скористатися інтернет-магазинами. Там пропонують великий вибір товарів для лову та підживлення риби, які необхідні для початківця або для досвідченого рибалки. Причому ціна на флюорокарбон у таких магазинах невисока, тому товар цієї спеціалізації доступний кожному користувачеві мережі. Всім відомо, що риболовля це тривалий процес, який потребує вміння, навичок та наявності хороших інструментів для лову риби. Купуючи якісний флюорокарбон в інтернет-магазині, можна зловити смачну рибу та відпочити всією душею. Адже риболовля це не лише гарний улов, а й відпочинок на природі, позитивні емоції та задоволення від самого процесу.

За іронією долі флюорокарбон є найближчим родичем тефлону, був створений японською фірмою Kureha у 1971 році для потреб нафтової промисловості. Але несподівано, як альтернатива звичайній волосіні, знайшов чимало шанувальників у рибальському світі, які цінують його найвищу зносостійкість та низьку сприйнятливість до стрибків температур. Часто волосінь із цього матеріалу застосовують для повідців любителі лову риби на спінінг та фідер. Ліска не піддається зовнішньому впливу, тому мушля не зможе легко перерізати повідець при підмотуванні. Поводки ж із простої волосіні досить легко ріжуться мушлею. Придбати флюорокарбон у Харкові за низькою ціною можна у нас. Така волосінь не боїться впливу УФ-променів, також вона чудово протистоїть впливу різного роду абразиву.

Що краще: флюорокарбон чи нейлонова моноволосінь?
Флюорокарбон має ряд переваг перед нейлоновою моноволосінню. До них можна віднести: він менш помітний у воді; він еластичніший, що дозволяє йому непомітно лягати на дно, підлаштовуючись під усі його нерівності; відсутня "пам'ять"; стійкий до поглинання води; на відміну від волосіні флюорокарбон не стирається об мушлі, каміння та інші предмети, що знаходяться у водоймі.

Чи є якісь мінуси у флюорокарбону?
Найголовнішим його мінусом є відносно висока вартість. Незважаючи на те, що його виробництво стало помітно дешевшим, ціна на флюорокарбон дотепер "кусає" багатьох рибалок. Але варто враховувати, що цей матеріал є довговічним. Вистачить його на кілька сезонів.

Який діаметр флюорокарбону краще використовувати для риболовлі на щуку?
З одного боку, краще вибирати менший діаметр флюорокарбону, тому що він тонший, тим менш він помітний у воді. Однак, якщо говорити про надійність, то краще підібрати більший діаметр. Ідеальним компромісом між цими двома критеріями є діаметр флюорокарбону 0.4-0.5мм.

Яка альтернатива флюорокарбону?
Так як вартість флюорокарбону досить висока, багато рибалок шукають гідну альтернативу. Такий є сталевий чи вольфрамовий повідець. Ви також можете використовувати монофільну волосінь (великого діаметру).