Бойли

Топ
Бойли плаваючі Fluoro Pop-Ups 10mm 15pcs
В наявності
Флюоро колір буває вкрай результативним, особливо при лові коропа навесні і восени, коли зір у риб с..
0
40₴

Жодна риболовля не може обійтися без рибальського приладдя. Звичайно, деякі з них можна виготовити з матеріалів, що знаходяться під рукою, але надійніше купити бойли для риболовлі, виготовлені відомими виробниками.

Ринок коропових приманок є найширшим. Для молодого чи недосвідченого рибалки вибір правильних бойлів чи прикормки може бути справжнім кошмаром. Бойли - це спеціальна приманка для лову трофейного коропа, основним продуктом якого є спеціальне борошно.

Як і багато інших прикормок, бойли прикормочні прийшли до нас із західних держав і поступово почали витісняти традиційні коропові насадки: горох і кукурудзу. Досвідчений рибалка чудово знає, що якісні бойли на амура завжди повинні бути свіжими і пахучими, проте, крім цього, існує велика кількість характеристик, які слід обов'язково враховувати.

Основну масу бойлів для лову риби розсипають завжди в місці прикормки, а інша частина кульок є насадкою. Тому бойли можуть бути насадковими і прикормочними, тонучими, а також плаваючими - поп-апами. Ефект від придбаних в інтернет магазині атрактантів набагато більший, ніж від саморобних. Також найкраще купити бойли на карпа у нас за найдоступнішою ціною з доставкою додому.

Бойли на карася в інтернет-магазині розраховані як на бувалих, так і на рибалок-початківців. Ми пропонуємо лише найякісніший товар світових виробників у різних цінових категоріях.

У нас ви зможете купити бойли недорого та знайти продукцію, яка задовольняє будь-які потреби. Ціна залежить від багатьох факторів: матеріалу, марки виробника, терміну експлуатації, але який би товар з каталогу ви не вибрали, він гарантовано відповідатиме всім вимогам, що висуваються до рибальського приладдя та відповідатимуть вашим очікуванням.

Асортимент інтернет-магазину постійно оновлюється, ми пропонуємо нові товари різних цінових категорій, але всі вони відрізняються відмінною якістю та зручністю застосування. Скористайтеся нашими послугами та отримайте максимальний результат та комфорт від риболовлі.