Прикормки і насадки

Прикормка для ляща. Тут дуже важливим є її колір. Слід враховувати при виборі різновиду цього товару. Прикормка має бути на 2 - 3 тони світлішим, ніж дно водойми. Як ароматизатор підійде ваніль, мед, карамель. Деякі рибалки зі стажем до неї додають анісову або кукурудзяну олію.

Прикормка на карася. Для цього виду риби вона вибирається залежно від типу водойми. Якщо він є сильно зарослим, слід потурбуватися не її вибором, а пошуком місця його годівлі. Коли йдеться про водоймища з невеликою кількістю рослинності, то тут дійсно, вирішальну роль відіграватиме саме прикормка. За її допомогою ви зможете утримувати рибу на одному місці протягом тривалого часу. Слід пам'ятати, що великі і дрібні екземпляри, як правило, шукають їжу в різних місцях, якщо воно одне, то харчуються там, в різний час. При виборі ароматизатора краще віддати перевагу тим, хто має запах і смак какао.

Прикормка для коропа. Як її використовують готові суміші зі смаком солодкої кукурудзи. Слід пам'ятати, що підгодовувати рибу потрібно почати за 20 хвилин до початку лову. При цьому цей процес не припиняється до закінчення риболовлі. Виходячи з цього і слід купувати необхідну кількість прикормки і наживки на карпа.

Прикормка для плітки. Тут важливим моментом є вибір кольору. Вона повинна бути одного тону з дном водойми, ні в якому разі не світліша за неї, так як це відлякає плотву. Ця рибка любить варену кукурудзу, тому можна взяти прикормку, просочене цим ароматизатором.

Правильний підбір наживок і прикормки під той чи інший тип лову, під відповідний вид риби і сезон риболовлі - це гарантія успіху для будь-якого рибалки. Результат лову в основному залежить від того, яку прикормку і насадку для риболовлі ви вибрали. Ви можете купити прикормку для риби вже готову сипучу, або зануритися в процес і створити свою авторську суміш, застосовуючи спеціальні ароматизатори, діпи. Для насадки на карася ви також можете застосовувати класичного мотиля, хробака. Також рекомендується застосовувати плаваючі бойли і пилящі бойли в ролі насадки.

Передбачені прикормки для зимового лову, а також для риболовлі у теплій воді. У цьому розділі можна легко підібрати суміш, яка найкраще підходитиме під умови лову і переваги вашого об'єкта лову.

Куплена насадка в нашому інтернет магазині позбавляє потреби робити коропову прикормку самостійно, що може заощадити дуже багато часу. Ми пропонуємо всім охочим прикормки, насадки для риболовлі за низькою ціною з гарантією та доставкою додому в найкоротші терміни.