Вудочка зимова Ice Hunter 1+3

Код товара: 409
0
Скорочений опис
Основне, що робить це вудилище універсальним – це комплектація з 3-х взаємозамінних хлистів різної жорсткості.Схожі на квівертипи у фідерному лові, для кращого розуміння вершинки забарвлені у різні кольори, для визначенн...
Читати далі...
Немає в наявності
200₴
Основне, що робить це вудилище універсальним – це комплектація з 3-х взаємозамінних хлистів різної жорсткості.
Схожі на квівертипи у фідерному лові, для кращого розуміння вершинки забарвлені у різні кольори, для визначення жорсткості хлиста. Достатньо запам'ятати, що:
Вершинка червоного кольору - важкий трофейний хлист для полювання на велику рибу, призначена для лову риби на важкі балансири та бокоплави.
Орієнтовний тест: від 15 до 30 гр.
Вершинка зеленого кольору - середній по м'якості хлист, призначений для лову на середні ваги балансирів, бокоплавів та блешень.
Орієнтовний тест: від 10 до 15 гр.
Вершинка жовтого кольору - м'який чуйний хлист, призначений для лову дрібної риби (окуня) за допомогою мініатюрних балансирів, бокоплавів і блешень.
Орієнтовний тест: від 3х до 10 гр.

Штекерна конструкція вудилища характеризує більш високу міцність та жорсткість. На всіх хлистах встановлено Кільця КР серії зі вставками СІК, більшого діаметру призначені для лову в мінусові температури. Для того щоб рукоятка була теплою, ми використовуємо матеріал EVA. В умовах холоду і мокрих рук, що замерзають, брати в долоні крижаний пластик рукоятки некомфортно, і досвідчені рибалки обов'язково звертають увагу на подібні дрібниці. Невеликий котушкотримач оснащений верхньою гайкою фіксації котушки, що гарантує надійне кріплення всіх видів котушок - інерційних, безінерційних та мультиплікаторних
Написати відгук