Вудилище з кільцями Mikado Princess 10-30g

Топ
Код товара: 62
0
Скорочений опис
Карбонове телескопічне вудилище з кільцями, призначене для лову поплавочним методом. Має легкий, динамічний і еластичний бланк середнього ладу. Однаково рекомендується для лову на стоячій воді з берега і з човна. Перевір...
Читати далі...
Характеристики
Матеріал - Карбон
Тест - 10-30г
Переглянути все
Mikado
В наявності
395₴

Карбонове телескопічне вудилище з кільцями, призначене для лову поплавочним методом. Має легкий, динамічний і еластичний бланк середнього ладу. Однаково рекомендується для лову на стоячій воді з берега і з човна. Перевірена зручність і міцність вудилища, яке виготовлене з карбонового волокна відомого багатьом рибалкам. Оснащене швидкознімним ползунковим котушкотримачем. Має керамічні вставки на кільцях типу SIC. Легка вага дозволить довго тримати його в руці. На останньому коліні додаткове ковзне кільце.

Найвідоміше вудилище з кільцями компанії Mikado це звичайно Mikado Princess. Відмінна репутація, якість виготовлення, надійність і сучасний, що запам'ятовується дизайн. Завдяки грамотному проектуванню і якісним матеріалам, вудка в руці здається набагато легше, ніж насправді. Завдяки своїй потужності і амортизаційним якостям, відомі численні випадки успішного застосування цієї снасті на коропових ставках. 

4м - вага 180г
5м - вага 250г
6м - вага 340г
7м - вага 460г

Характеристики
Матеріал Карбон
Тест 10-30г
Написати відгук