Ліска Konger Steelon Ice Fluorocarbon Coated 50m

Код товара: 434
0
Скорочений опис
Ліска Konger Steelon Ice Fluorocarbon Coated характеризується наявністю міцної флюорокарбонової оболонки, що робить цей матеріал дійсно надійним і зносостійким. Також волосінь не боїться сильних морозів, а тому входить д...
Читати далі...
В наявності
23₴
Ліска Konger Steelon Ice Fluorocarbon Coated характеризується наявністю міцної флюорокарбонової оболонки, що робить цей матеріал дійсно надійним і зносостійким. Також волосінь не боїться сильних морозів, а тому входить до категорії найпопулярніших зимових матеріалів. Серед основних переваг варто зазначити мінімальні показники розтяжності, що виключає деформацію матеріалу навіть після отриманих навантажень.

Крім того, волосінь має високі показники міцності по всій довжині та на вузлах, а тому її можна використовувати під час лову справжніх трофеїв. Додаткова стійкість до негативного впливу ультрафіолетових променів — ще одна важлива перевага волосіні Konger Steelon Fluorocarbon coated ICE.

Представлений матеріал має прозору структуру, завдяки якій він залишається непомітним під водою. Це особливо важливо під час лову обережних та пасивних підводних мешканців.

0.08мм - 1.15кг, 0.10мм - 1.7кг, 0.12мм - 2.55кг, 0.14мм - 3.3кг, 0.16 - 3.9кг, 0.18 - 4.7кг, 0.20мм - 5.7кг
Написати відгук