Котушка Cobra

Топ
Код товара: 69
0
Скорочений опис
Котушка безінерційна Cobra, або просто котушка Кобра - найвідоміша і найбільш затребувана серія рибальських котушок як серед рибалок-початківців, так і у просунутих майстрів риболовлі в Україні та багатьох країнах. На сь...
Читати далі...
Характеристики
Вага - 280г
Місткість шпулі - 0.25/200 | 0.30/150 | 0.40/100
Передавальне число - 5.1:1
Переглянути все
В наявності
204₴

Котушка безінерційна Cobra, або просто котушка Кобра - найвідоміша і найбільш затребувана серія рибальських котушок як серед рибалок-початківців, так і у просунутих майстрів риболовлі в Україні та багатьох країнах. На сьогоднішній день ці котушки - це і перший досвід риболовлі багатьох рибалок, і жива класика, і звичайно незабутні трофеї.

Деякі рибалки такі котушки використовують вже понад 15 років, і вони досі функціонують, а хтось із ними тільки починає знайомитися. Однак у будь-якому разі людина купує повноцінну безінерційну котушку за найнижчою ціною з існуючих моделей безінерціонок таких розмірів. При цьому котушка Кобра повністю функціональна, за всіма атрибутами нічим не відрізняється від рибальських котушок відомих брендів і має відносно просту конструкцію. І хоча вона не має надтехнологічних деталей і дорогих просунутих матеріалів, її механізм і вузли служать усім поставленим завданням.

Характеристики
Вага 280г
Місткість шпулі 0.25/200 | 0.30/150 | 0.40/100
Передавальне число 5.1:1
Написати відгук